Vážení zákazníci, všechny naše výrobky jsou ručně vyráběny až po přijetí objednávky, abychom zajistili maximální kvalitu výrobku. Z tohoto důvodu budou všechny přijaté objednávky expedovány do 3 prac. dnů. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme Vám za trpělivost. V případě jakýchkoliv dotazů nebo speciálních požadavků se neváhejte obrátit na náš e-mail. Děkujeme za Vaši důvěru. Tým A R O M K A
Neohodnoceno

Přírodní vonná svíčka sójová - AROMKA - EXCLUSIVE, 300 ml - Agarové dřevo

barva HNĚDÁ

Skladem (>5 ks)
Kód: 964/B
388 Kč
Kategorie: Dárkové balení přírodních, ručně vyráběných svíček ze sójového a palmového vosku
Barva vosku: Hnědá
Vůně: Agarové dřevo
Typ vosku: Sójový vosk
Typ knotu: Bavlněný knot
Obsah náplně: 225 ml
Průměr: 8 cm
Výška: 9 cm
RG4A0103 Edit 2
Akce Novinka

Naše edice Exclusive přináší do vašeho domova nezaměnitelný kouzelný dotek přírody. Svíčka s  vůní agarového dřeva je důmyslně navržena tak, aby vytvořila unikátní atmosféru plnou tepla, uklidnění a harmonie. Dopřejte si okamžiky klidu a relaxace s naší limitovanou edicí svíčky s vůní agarového dřeva.

 

VŮNĚ:

Agarové dřevo - známé také jako oud, je exotická a vzácná vůně pocházející z dřeva stromu Aquilaria. Jeho bohaté, dřevité a kořeněné aroma přináší do místnosti dojem luxusu a mystiky. 

 

 

DOPORUČENÍ:

Nikdy nenechávejte svíčky bez vaší přítomností. Pro delší dobu hoření – vždy před zapálením – zastřihněte knot na délku do 1 cm. Může se stát, že se na něm vytvoří černá bambulka. V takovém případě plamen raději sfoukněte, knot opět zastřihněte a poté můžete pokračovat v opětovném pálení svíčky.

Nenechávejte svíčku zcela vyhořet. Pokud má svíčka už jen 1 – 2 cm, plamen sfoukněte. Předejdete tím možnému poškození skleničky nebo podtácku.

Doporučujeme pálit svíčku nejdéle 5 hodit v kuse. Aby se vám podařilo svíčku vypálit co nevíce rovnoměrně do všech stran, nechte vosk rozpustit až k okraji. Svíčka se roztaví do tekutého stavu a vytvoří „jezírko“. Tím je i vůně intenzivnější.

Palte svíčku na nehořlavém povrchu.

 

Na svíčky  používáme sójový vosk, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy, živočišné produkty ani toxické látky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: