Vážení zákazníci, všechny naše výrobky jsou ručně vyráběny až po přijetí objednávky, abychom zajistili maximální kvalitu výrobku. Z tohoto důvodu budou všechny přijaté objednávky expedovány do 3 prac. dnů. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme Vám za trpělivost. V případě jakýchkoliv dotazů nebo speciálních požadavků se neváhejte obrátit na náš e-mail. Děkujeme za Vaši důvěru. Tým A R O M K A
Neohodnoceno

Přírodní vonná svíčka sójová - AROMKA - Limitovaná edice Betonová svíčka -Dřevěný knot, 200 ml - Agarové dřevo

barva ŠEDÁ

Skladem (>5 ks)
Kód: 963/2
596 Kč
Kategorie: Dárkové balení přírodních, ručně vyráběných svíček ze sójového a palmového vosku
Barva vosku: Šedá
Vůně: Agarové dřevo
Typ vosku: Sójový vosk
Obsah náplně: 150 ml
Průměr: 6,5 cm
Výška: 9,5 cm

Tato svíčka v betonovém obalu s vůní agarového dřeva je jedinečným spojením síly a elegance. Betony použité při výrobě této svíčky jsou pečlivě vybrané a ošetřené, každý kus je ručně vyráběn s důrazem na detaily, což zaručuje jeho jedinečnost. Je dokonalým doplňkem pro ty, kteří hledají spojení moderního designu a přírodních prvků. Ponořte se do světa elegance a klidu, který tato svíčka přináší, a dopřejte si chvíle odpočinku a relaxace.

 

VŮNĚ:

Agarové dřevo - známé také jako oud, je exotická a vzácná vůně pocházející z dřeva stromu Aquilaria. Jeho bohaté, dřevité a kořeněné aroma přináší do místnosti dojem luxusu a mystiky. 

 

DŘEVĚNÝ KNOT: 

Dřevěný knot s praskajícím efektem umožňuje rychlejší uvolnění vůně, lepší hoření a zajistí efekt praskajícího ohně v krbu.

 

DOPORUČENÍ:

Před každým zapálením svíčky, prsty lehce odlomte ohořelý knot na délku do 0,3mm.

Svíčku nechte hořet min. 1,5 - 2 hodiny, aby se vosk plně roztavil. 

Svíčku nenechávejte hořet déle než 5 hodin. Dřevěný knot je z přírodního materiálu, proto každý knot může hořet i praskat odlišně. 

Nikdy nenechávejte svíčky bez vaší přítomností.

Palte svíčku na nehořlavém povrchu.

 

Na svíčky této limitované edice používáme sójový vosk, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy, živočišné produkty ani toxické látky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: