Přírodní vonná svíčka palmová - AROMKA - Kaskáda 8 válců a 4 hranoly v průmyslovém balení - HŘEJIVÉ POKUŠENÍ-SPICET TEMPTATION
barva HNĚDÁ
| Kategorie: | Palmové svíčky HRANOL |
|---|---|
| Barva vosku: | Hnědá |
| Tvar svíčky: | Válec, Hranol |
| Vůně: | Skořice HŘEJIVÉ POKUŠENÍ-SPICET TEMPTATION |
| Typ vosku: | Palmový vosk |
| Hmotnost: | 3400g |
| Položka byla vyprodána… | |
SLOGAN:
Hřejivá skořice
CHARAKTERISTIKA VŮNĚ:
Neodolatelná kombinace sladké skořice, hřejivého muškátového oříšku a špetky vanilky, vytváří vůni, která zahalí Váš prostor do útulné pohody. Tento kořeněný souzvuk přináší sváteční atmosféru, která láká k okamžikům klidu a radosti
DOPORUČENÍ:
Nikdy nenechávejte svíčky bez vaší přítomností. Pro delší dobu hoření – vždy před zapálením – zastřihněte knot na délku do 1 cm. Může se stát, že se na něm vytvoří černá bambulka. V takovém případě plamen raději sfoukněte, knot opět zastřihněte a poté můžete pokračovat v opětovném pálení svíčky.
Nenechávejte svíčku zcela vyhořet. Pokud má svíčka už jen 1 – 2 cm, plamen sfoukněte. Předejdete tím možnému poškození skleničky nebo podtácku.
Palte svíčku na nehořlavém povrchu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
